Betcris Kod Promocyjny

Na rynku pojawił się BetCris, a kod promocyjny już teraz jest wyszukiwany przez użytkowników portali do obstawiania! Jakie bonusy znajdziecie w BetCris? Gdzie wpisać kod promocyjny w Betcris? Czy podany kod bonusowy do Betcris wykorzystacie na zakłady bukmacherskie pre-match, czy może w formie live? Poniższy tekst to swoista recenzja marki Betcris. Zapraszamy do zapoznania się z nią!

BetCris Kod Promocyjny:

Typ Bonusu: Opis bonusu:
Bonus na start w Betcris: Więcej informacji na temat pakietu powitalnego w Betcris pojawi się po starcie serwisu.
Bonus bez depozytu w Betcris: Więcej informacji na temat bonusu bez depozytu w Betcris pojawi się w momencie startu serwisu.
Betcris Kod Promocyjny: Więcej informacji na temat kodu promocyjnego do BetCris pojawi się po starcie serwisu.

1. Kiedy start Betcris w Polsce?

Betcris max bonus (maksymalny bonus online)
Betcris Kod bonusowy sierpień 2021 Betcris Kod bonusowy wrzesień 2021
październik 2021 listopad 2021
grudzień 2021 styczeń 2022
luty 2022 marzec 2022
kwiecień 2022 maj 2022
czerwiec 2022 lipiec 2022

Odkąd pojawiła się informacja, że Betcris to nowy legalny bukmacher w Polsce, użytkownicy portali do obstawiania zaczęli zastanawiać się, kiedy Betcris PL wystartuje. Na ten moment niestety nie posiadamy informacji na temat planowanego startu serwisu Betcris. Jednak można się go spodziewać już niedługo. Tym bardziej, że firma rozpoczęła już poszukiwania pracowników. Jeżeli jednak już teraz chcecie znaleźć kod promocyjny do bukmachera online to sprawdź wygodną wyszukiwarkę kodów na naszej stronie startowej.

2. Betcris Kod Bonusowy

Czy znamy kod bonusowy do Betcris? Chcielibyśmy Wam napisać, że tak, jednak marka jeszcze nie wystartowała. Wobec tego, strona internetowa tego bukmachera nie jest jeszcze dostępna. Sama firma nie podała jeszcze do wiadomości publicznej informacji na temat kodu promocyjnego w Betcris. Gdy tak się jednak stanie, od razu Wam to przekażemy. Na tę chwilę możecie wykorzystać inne kody promocyjne, które są dostępne na naszej stronie internetowej. Wśród nich są hasła do serwisów od liderów rynku bukmacherskiego w Polsce, czyli STS czy Fortuny.

Najlepsze Promocje Bukmacherskie

Fortuna
Fortuna
Bonus Zakłady
Bonus do 2720 PLN!
STS
STS
Bonus Zakłady
Bonus do 1459 PLN!
Kod promocyjny
BCVIP

3. Bonus na start od Betcris

Podobnie jak w przypadku kodu promocyjnego od Betcris, jest też z bonusem w tym serwisie. Wysokość bonusu od Betcris - w szczególności tego powitalnego - poznamy w momencie startu serwisu. Można mieć jednak nadzieję, że jego wysokość nawiąże do liderów rynku bukmacherskiego w Polsce. Dla przykładu: kod promocyjny Forbet oferuje swoim użytkownikom pakiet powitalny składający się z wysokiego bonusu od depozytu. Trzeba liczyć, że w Betcris będzie podobnie. Kto wie - być może użytkownicy spotkają się również z bonusem bez depozytu? Betcris to na tę chwilę niewiadoma - także w kwestii promocji.

Według nas, aby myśleć o dobrym starcie Betcris od startu musi nawiązać do rynkowych standardów. Najlepsi bukmacherzy oferują również bonusy bez depozytu - takowy da Wam choćby kod promocyjny do serwisu eFortuna - jak brzmi i co daje dowiecie się w artykule. Tutaj dodamy tylko, że zupełnie za darmo w Fortunie zgarniacie 20 złotych na zakłady.

4. Pozostałe promocje Betcris

Odnosząc się do pozostałych promocji od Betcris, nie będziemy oryginalni. Możemy polegać tylko na swoich przypuszczeniach, a także porównaniach - patrząc na dostępne oferty na rynku bukmacherskim. Betcris może oferować bonusy na obstawianie poszczególnych wydarzeń, program lojalnościowy czy premię za korzystanie z aplikacji mobilnej. A skoro o niej mowa…

5. Aplikacja Betcris

Jako, że na polskim rynku hazardowym, praktycznie każda firma jest zaopatrzona w aplikację mobilną, Betcris - wydaje się, że - nie wyłamie się z tego “schematu”. Jeśli, od samego startu swojej przygody w Polsce, Betcris planuje wysoko postawić “poprzeczkę”, musi być przygotowany nawet w kwestii najprostszych i najbardziej oczywistych rzeczy. Do drugiej grupy z pewnością należy zaliczyć aplikację mobilną. Betcris powinien pójść w tej kwestii śladami liderów rynku i zaproponować swoim graczom korzystanie z aplikacji mobilnej. Tym bardziej, że wielu graczy korzysta w obecnych czasach ze smartfonów czy tabletów.

Zresztą to czy portal z obstawianiem posiada aplikację mobilną, jak jest ona wykonana i czy jest dostępna na wiele platform, jest dzisiaj jednym z głównym czynników przy ocenie bukmacherów. Wzięliśmy to również pod uwagę tworząc nasz ranking legalnych bukmacherów online w Polsce.

6. Zakłady bukmacherskie w BetCris - oferta

W ofercie międzynarodowego Betcrisa z pewnością znajdziecie mnóstwo podstawowych zakładów do wyboru, tj. między innymi obstawianie piłki nożnej, tenisa, koszykówki czy esportu. Możemy liczyć, że w Betcris Polska będzie podobnie. Nie przewidujemy, by bukmacher znany z operowania - w szczególności - na rynkach amerykańskich, miał zaoferować niższy poziom rozgrywki w kraju znad Wisły.

Oczywiście, to z pewnością nie będzie wszystko. Należy się spodziewać, że w ofercie Betcris spotkamy się z zakładami w trybie live, sportami wirtualnymi czy - być może - symulowanymi grami karcianymi, czyli produktami, które cieszą się dużą popularnością na polskim rynku. Opcji jest naprawdę wiele, a tylko od Betcrisa zależy, z jakiej oferty skorzystają gracze, tj. jaką zaproponują swoim użytkownikom.

7. Betcris, a Mr Bet. Co wiemy o Betcris?

Dla wielu użytkowników pojawienie się Betcrisa w Polsce było dużym zaskoczeniem. Co ciekawe, wydaje się, że Betcris zajął miejsce Mr Bet na liście legalnych podmiotów, oferujących zawieranie zakładów bukmacherskich. Można to wywnioskować z pliku dostępnego na stronie polskiego Ministerstwa Finansów. Czy to oznacza, że Betcris wywodzi się z Mr Bet? Nic bardziej mylnego. Jest to międzynarodowa marka, która działa w branży hazardowej już od kilku lat. Na swoim koncie ma, między innymi, współpracę z Ronaldinho. Można się spodziewać, że produkty tej firmy będą bardzo wysokiej jakości.

A skoro wiemy, że Betcris może prezentować międzynarodowe standardy, to sprawdźcie jak wygląda nasza lista najlepszych bukmacherów zagranicznych - zagracie jednak u nich tylko, jeśli mieszkacie lub przebywacie poza granicami naszego kraju.

8. Recenzja Betcris - opinie, podsumowanie

Ostatni punkt naszej zapowiedzi Betcrisa to podsumowanie zebranych informacji. Jak widzicie, nie mamy zbyt wiele potwierdzonych rzeczy. Możemy jedynie opierać się na tym, co znajdziemy w zagranicznej wersji portalu Betcris, a także na własnych doświadczeniach i przypuszczeniach. Te wskazują na to, że w Polsce pojawia się kolejny, dobry bukmacher. Wydaje nam się, że Betcris może “namieszać” w środowisku zakładów bukmacherskich. Szczególnie, jeśli kod promocyjny Betcris, a także atrakcyjny bonus powitalny czy aplikacja mobilna Betcris będą dostępne od momentu uruchomienia serwisu.

9. FAQ - najczęściej zadawane pytania o Betcris

9.1 ⌛ Czy Betcris to legalna marka?

Tak, Betcris znajduje się na liście Ministerstwa Finansów jako legalny podmiot oferujący zawieranie zakładów bukmacherskich w Polsce.

9.2 ⌛ Czy BetCris posiada aplikację mobilną?

Na ten moment nie posiadamy takiej informacji - przede wszystkim dlatego, że BetCris Online nie jest jeszcze dostępny. Patrząc jednak na historię marki, można się spodziewać, że Betcris w Polsce również zaopatrzy się w ten element funkcjonowania serwisu.

9.3 ⌛ Jaki jest kod promocyjny do Betcris?

Kod promocyjny do Betcris nie jest jeszcze znany - by być na bieżąco, warto śledzić portal KodyPromocyjne.

skomentuj BetcrisKodPromocyjny
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie